Ataman - щорічний учасник міжнародної виставки Mitex в Москві
25.10.2018

Ataman - щорічний учасник міжнародної виставки Mitex в Москві

Торгова марка «Ataman» вже третій рік поспіль бере участь у виставці інструменту, обладнання і технологій Mitex, яка щорічно проходить в Москві в першій половині листопада.

В цьому році виставка проходила з 6 по 9 листопада. Місцем проведення став московський ЦВК «Експоцентр», а саме, Павільйон №2.

Масштабність виставки, дійсно, мала світовий рівень. У 2018 році на заході були представлені понад 400 Компаній з 21 країни. При цьому, площа, на якій учасники презентували свій продукт і технологі, склала більше 16 тис. м².

Ми з гордістю представляли відрізні і шліфувальні круги ТМ «Ataman». В Україні відрізні круги ТМ «Ataman» - безперечні лідери ринку за рахунок мінімальної вартості одного різу, який досягається завдяки збільшеному ресурсу круга.

За час виставки наш стенд відвідала велика кількість людей. Це і представники великих підприємств, що використовують абразиви в своєму виробництві, і представники Російських дистриб'юторських компаній, що перебувають в пошуку нових продуктів, які вони можуть запропонувати своїм клієнтам, і, звичайно ж, кінцеві споживачі, що використовують круги у своїй щоденній роботі.

Ми впевнені, що найближчим часом ТМ «Ataman» зможе завоювати довіру російського споживача і зайняти передові позиції на російському ринку.

Останні новини