Історія Бренду Ataman
05.02.2018

Історія Бренда Ataman: від створення до лідерства на ринку

Торгова марка Ataman має за плечима більш ніж 10-річну історію. Почався розвиток з невеликої дистрибуції в Україні. За кілька років абразивний інструмент Ataman "набрав обертів" і став найпопулярнішим в сегменті на національному ринку за рахунок найнижчої вартості одного різу, підвищеного ресурсу в роботі і належного рівня безпеки.

Незважаючи на присутність на ринку великої кількості абразивних кругів різних торгових марок, вартість одного різу дисками «Ataman» в кілька разів нижче, ніж будь-яким іншим кругом на ринку. Це підтверджено численними незалежними випробуваннями, як в Україні, Росії, так і за їх межами.

Після досягнення лідерства на території України - понад 40% частки ринку, Торгова марка Ataman продовжила розширювати межі. Відрізні і шліфувальні диски з'явилися на російському ринку. Починаючи з 2017 року просування Бренда в Росії почало набирати високі оберти. Сьогодні практично в кожному куточку країни в магазинах і на ринках можна зустріти круги з фірмовим дизайном.

Новий вектор розвитку Бренда визначився в 2018 році. Продукція Ataman з'явилася на ринку СНД, починаючи завойовувати популярність в країнах ближнього зарубіжжя: Молдові, Білорусі, Грузії. Це дуже важливий крок у житті Торгової марки. Успішний досвід просування продукції в Україні і Росії послужив своєрідним поштовхом для досягнення нових вершин.

Ми впевнені, що абразивний інструмент Ataman буде стрімко підкорювати нові вершини, адже запорукою успіху Бренда є оптимальна якість продукту за доступною для користувача ціною!

Останні новини