Дайте два: ТМ «Ataman» розширює лінійку продукції
15.08.2018

Дайте два: ТМ «Ataman» розширює лінійку продукції

Торгова марка «Ataman» це не тільки надійність в кожному оберті, але також і повна відкритість по відношенню до своїх споживачів і постійне прагнення до розвитку продукції. Розвиток має на увазі не тільки регулярне вдосконалення вже існуючих видів абразивних матеріалів, але і розширення лінійки. У зв'язку з цим поспішаємо повідомити всім шанувальникам якісних абразивів про появу в продажу нових позицій відрізних кругів по металу від нашого Бренда: 230 1.6 і 125 0.8.

Зустрічайте новинку

Кожен відрізний круг ТМ «Ataman» виконаний на бакелітовій зв'язці зі зміцнюючими елементами з використанням двошарового армованого волокна класу А. Найнижча вартість різу в Україні та повна відповідність європейським стандартам МРА, EN 12413 робить наші абразивні матеріали дійсно кращими у своїй галузі.

Вже цієї осені лінійка наших дисків доповниться двома новими позиціями, кожна з яких має свої переваги.

Ataman 41 14А 230х1.6х22.23:

  • точний і безпечний різ без сколів;
  • підвищена зносостійкість;
  • найбільш поширений розмір для УШМ.

Ataman 41 14А 125х0.8х22.23:

  • затребувані завдяки своїй унікальності - підходять для різу вуглецевих, конструкційних і легованих типів стали;
  • знижують опір металу в зоні різу;
  • виконані з електрокорунду особливої міцності;
  • активно використовуються в автомобільній сфері, завдяки точному і чистому різу.

Не словом, а ділом

Ми регулярно підтверджуємо якість своєї продукції не тільки на словах, а й на ділі. Величезна кількість користувачів наших абразивних матеріалів на власному досвіді вже змогла переконатися в надійності відрізних дисків ТМ «Ataman».

Всі ми прекрасно розуміємо, що ніхто не хоче купувати «кота в мішку». Саме тому ми надаємо зразки нашої продукції для ознайомлення. Це дозволить переконатися в якості і надійності брендових абразивних матеріалів ще до моменту їх купівлі.

Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб першими дізнаватися про всі новинки!

Останні новини